Novinky podzim 2013

 

Úsporné budovy skvěle vydělávajíKissKiss je rocková skupina, která vznikla v v New Yorku roku 1973 . Skupina je známa bizarně líčenými tvářemi svých členů, kostýmy a vizuálním ztvárněním vystoupení. Na koncertech plivali oheň, krev, kouřilo se jim z kytar a používali pyrotechniku. Jejich oblečení a make-up má charakter strašidelně laděných komiksových postav. Jejich atraktivní prezentace přitvrzené glam rockové hudby zapůsobila na široké masy publika natolik, že se stali jednou z celosvětově nejznámějších a komerčně nejúspěšnějších amerických rockových skupin hlavně v 70. a 80. letech. Kiss doposud získali od  22 zlatých alb a mají potvrzený prodej více než 100 milionů alb, z toho 19 milionů nahrávek v USA.

V roce 2012 vydali album Monster. V letošním roce uskuteční velké světové turné, 14. června 2013 vystoupí v Praze s písněmi z nového alba, ale předvedou i staré úspěšné hity.

V naší nabídce bude šet licenčních kostýmů této pozoruhodné skupiny.

 

 

 

Kupujte lokální produkty a šetřete energiiHello Kitty (ハローキティ, Harō Kiti) je kreslená postava malé roztomilé kočky vytvořená japonskou designérkou Juko Šimizu pro společnost Sanrio. Postava Hello Kitty je základem směru japonské popkultury nazývaného kawaii. Je zobrazena jako bílá kočka rasy japonský bobtail s červenou mašlí. Poprvé se objevila v Japonsku v roce 1974 na Kitty_logoplastové peněžence (coin purse) a do USA dorazila o dva roky později. Tento debut se uskutečnil v rámci produktové řady firmy Sanrio, která nadále vydává další produkty s touto postavou. Ochranná známka Hello Kitty dosáhla od té doby globálního rozšíření a na licenčních smlouvách vyprodukuje více než 1 miliardu dolarů ročně. Produkty s touto postavou zahrnují panenky, samolepky, pohlednice, oblečení, doplňky, školní pomůcky, nádobí a domácí potřeby. Její věhlas jako přední značky firmy Sanrio vedl ke zřízení dvou licencovaných Hello Kitty zábavních parků Harmonyland a zastřešeného Sanrio Puroland.

Pro novou sezonu připravujeme dva dětské kostýmy a dva kostýmy pro dospělé.

 

 

Poznejte pro a proti recyklaceŠmoulové (v originále Les Schtroumpfs) jsou animovaný seriál, původně komiks, belgického kreslíře Peya. Šmoulové jsou modří skřítci, vysocí dva palce, jejich příběh je zasazen do středověké Evropy, nejspíše do Irska, žijí blízko pobřeží a nedaleko od hor.

Šmoulové jsou si velmi podobní, všichni jsou modří, malí, mužského pohlaví (až na Šmoulinku, Sašetku a Babču), oblečení do bílých Šmoula logokalhot (jen Taťka Šmoula nosí červené, Dědeček žluté s kšandami, Šmoulíček dupačky, Farmář nosí zahradnické oblečení, šmoulata mají různá trička a Divoušek je odděn do listů) vzadu s dírou na malý ocásek a na hlavě nosí frygickou čapku. Jejich příběhy jsou velmi jednoduché a vždy hrdinské. Často říkají cokoli se slovem „šmoula“, aniž by bylo přesně jasné, co tím myslí, například: „Jdeme šmoulovat ke Šmoulí řece.“ Přesto si navzájem velmi dobře rozumějí. Někteří se objevují pravidelně, jiní jsou vytvořeni pro určitý díl a dál se již neobjevují (například šmoula Slaboch). Celkový počet „dospělých“ šmoulů (bez šmoulat) je 100: při velkém šmoulím tancování se stavějí do formace 9×11 s dirigujícím Taťkou Šmoulou. Šmoulové si staví domky v houbě nebo z kamene. Člověk nemůže najít šmoulí vesnici Šmoulici, pokud ho tam sám nedovede nějaký šmoula.

Licenční kostýmy budou v nabídce jak pro dospělé, tak pro děti.